0(850) 532 77 00

Didim, Akbük

2+1 Daire

2 Yetişkin
75m²
2999₺ / Gece

Oda Özellikleri

Oturma Odası

L Oturma Grubu, Puf,Sehpa,Tv Ünitesi, Perde, Tül Perde, Çift Kişilik Yatak, Çift Kişilik Alez, Çift Kişilik Çarşaf, Çift Kişilik Nevresim, Çift Kişilik Yorgan, Smart Televizyon, Televizyon Kumandası, Tablo, Klima, Klima Kumandası, Telefon, Etejer, Yerler Laminant Parke

Yatak Odası

İki Kişilik Yatak,Tek Kişilik Yatak,İki Kişilik Alez,Tek Kişilik Alez,İki Kişilik Çarşaf, Tek Kişilik Çarşaf, İki Kişilik Yorgan, Tek Kişilik Yorgan,İki Kişilik Nevresim Takımı, Tek Kişilik Nevresim Takımı,İki Kişilik Yatak Örtüsü,Tek Kişilik Yatak Örtüsü,Yastık,Yastık Kılıfı,Kül Tablası,Perde,Tül, Elbise Dolabı ve Kiralık Kasa,Ahşap Elbise Askısı,Buharlı Ütü,Komodin,Aplik,Tablo,Makyaj Masası Ve Aynası,Puf,Çöp Kovası.

 

Daire  Hizmetleri

Mutfak Kullanım Malzemeleri ,

Açacak, Tahta Kaşık, Su Bardağı, Biberlik, Kepçe (Orta boy) Süzgeç Takımı, Peçetelik Kesim Panosu Ekmek Tahtası, Şekerlik, Bulaşık Fırçası, Rende, Çorba Kasesi, Buz Kovası, Servis Tepsisi (Yuvarlak Plastik) Tatlı Bıçağı,Bulaşık Makinası, Elektrikli(Ankastre) Set Üstü Ocak,Tost Makinası, Tatlı Çatalı, Çay Kaşığı, Davlumbaz, Tatlı Kaşığı, Çaycı, Kürdanlık, Tencere Seti (3 P+Tava), Çöp Kovası, Tabaklık, Tuzluk, Çukur Tabak, Maşa,   Yemek Bıçağı Düz Tabak Maşa,Yemek Çatalı,Ekmek Bıçağı, Meyve Suyu Bardağı,Yemek Kaşığı Ekmek Sepeti, Nescafe Fincanı (Porselen), Yumurtalık, Faraş (Fırçalı, Saplı) Buzdolabı,Mikrodalga Fırın,

Banyo,

Ayna, Lavabo,Saç Kurutma Makinesi, Termosifon,Çamaşır Makinası,Duşakabin,Banyo Bataryası,Havalandırma,Duş Başlığı, Havluluk,Cam Klozet Fırçalığı,Klozet,Klozet Kapağı,Tuvalet Kağıtlığı, Çiftli Askılık,Yüz Havlusu,Yüz Havlusu Askılığı,Banyo Havlusu,Ayak Havlusu,Bardak,Çöp Kovası Buklet,Sabunluk

Balkon,

Masa (4 Kişilik),Sandalye,Saksı,Çamaşır Askılığı

ÖNEMLİ BİLGİLER

 • Check In saati 15:00, Check Out saati 12:00’e kadardır.
 • Geç çıkış yapmanız durumunda en az 1 gün önceden resepsiyonu bilgilendirmelisiniz. Doluluk durumuna göre ücret karşılığında kalış sürenizi uzatabilirsiniz.
 • Ziyaretçileriniz ile Lobby alanında görüşebilirsiniz. Lobby dışındaki alanlara ziyaretçi kabul edilmemektedir. Ziyaretçilerinizin resepsiyona kimlik ibrazında bulunmaları güvenlik sebebi ile zorunludur. Azami ziyaret süresi 30 dakikadır. 30 dakika üzeri ziyaretlerde ASYA RESIDENCE Günlük Kullanım ücreti uygulanır.

 

Daire Kuralları

 

Misafirler daireyi, havuzu, bahçe mobilyalarını, dairede kendilerine çalışır ve sağlam durumda teslim edilen tüm elektrikli ve elektronik eşyalar ile diğer mobilyaları temiz kullanmakla yükümlüdür. Konakladıkları süre içinde daireye verecekleri her türlü hasarı, kaybettikleri her türlü eşyanın zararını daireden ayrılmadan ödeyeceklerdir. Misafirler daire çevresindeki komşulara karşı anlayışlı olacaklar ve çevreyi rahatsız edecek davranış ve gürülteden sakınacaklardır. Ayrıca kanunen yasak olan herhangi bir silah, uyuşturucu vb gibi maddeleri bulundurmayacaklar, kanunen aranan kişileri/kaçakları dairede barındırmayacaklar, kısacası daire illegal hiçbir faaliyet için kullanılmayacaktır. Misafir kiraladığı süre içinde kiralanan konutta kendi kusurundan dolayı meydana gelecek muhtemel kazalardan, zararlardan ve kendisine eşlik (refakat) eden diğer bireylerden de sorumludur. Her tatil konutu açıklamalarında maksimum kişi sayısı belirtilmiştir. Kiralama süresince belirtilen ve makbuz/belgede onaylanan konuk sayısını geçmemelidir.Dairede kalacak insan sayısına çocuklar ve bebekler dahildir. Eğer evde kalabilecek maksimum insan sayısı geçilmişse, tesisin belirlemiş olduğu oranda ekstra ücret talep edilecektir. Misafirin bedeli uygun görmediği takdirde tesiste konaklama yapamayacaktır. Tatil konutu ön rezervasyon aşamasında misafirin beyanı doğrultusunda işlemler yapılmaktadır.Misafir vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve taahhüt eder. Daire ile ilgili bir sorun olduğunda ilgili kişi bu sorunu gidermekle yükümlüdür. Misafir daireye girişte 2.000 TL depozito ödemekle yükümlüdür. Hasar depozitosu misafirden, daireye giriş günü nakit olarak tahsil edilecek ve Misafir daireden ayrılmadan önce yapılacak kontrolde, sağlam olarak teslim edilen daire ile dairenin demirbaşlarında bir hasar, eksik vs. yok ise nakit olarak iade edilecektir.Misafir; kendisinden kaynaklı oluşabilecek hasar ve eksik olması durumunda, tesis sorumlusunun tespit ettiği güncel fiyatlar üzerinden nakten ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Daire giriş saati 15:00 sonrası , daireden çıkış saati ise saat 11:00’e kadardır. Bu saat dilimleri, misafirin daire sahibinin onayını alması ile dairenin müsaitlik durumuna bağlı olarak değiştirebilir.1 haftadan uzun olan konaklamalarda ara temizlik 7 günde 1 yapılır. Bunun dışında talep edilecek her türlü temizlik ve havlu/çarşaf vs. değişimi ücrete tabidir. 

Asya Residence Prosedür ve İptal Şartları

Bu sözleşme; “DAİRE” kiralayan (bundan böyle “MÜŞTERİ” olarak anılacaktır) ile “DAİREYİ” kiraya veren bundan böyle “ASYA RESIDENCE” olarak anılacaktır. Arasında başlangıç ve bitiş tarihleri önceden belirli bir süre için “-DAİREYİ” kiralanması amacı ile yapılmıştır. www.asyaresidence.com” internet sayfasında ilan edilen “Dairelerimizden” dan herhangi birine internet sayfamız üzerinden veya telefon yolu ile veya elektronik posta yolu ile rezervasyon yaptıran müşteri ve beraberindekiler aşağıdaki şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar. Aşağıdaki şartların herhangi birine aykırı davranış, ASYA RESIDENCE’a, rezervasyonu tek taraflı olarak iptal etme, müşterinin daireyi terk etmesini isteme, alınan kapora, depozito kira (Rezervasyon) bedelini iade etmeme ve ödenmemiş olan kira(rezervasyon) bedellerinin tamamını talep etme hakkını verir. 1) Dairelerimize internet sayfamızda bulunan rezervasyon formu veya telefon yolu veya elektronik posta yolu ile ön rezervasyon yapılabilmektedir. ASYA RESIDENCE kiralama şartları kiralamak istediğiniz Dairelerimizi kiralayacağınız tarihlerimizi belirtip, sizden gerekli özel ulaşım ve fatura bilgilerini alarak ön kiralama işleminiz yapılmaktadır.
2) ASYA RESIDENCE Ön kiralama yapıldıktan sonra Daire için toplam ödenecek ücretin %35 ’ini kapora ödemesi olarak almaktadır. Kapora, ön kiralama yapıldıktan sonra 1 (bir) iş günü içerisinde ödendiği taktirde Daire adınıza rezerve edilerek bekletilir.
3) Ödemeniz gereken kapora tutarı ve banka hesap numaralarımız, ayrıca elektronik posta yolu, SMS yolu,Whats app ile veya telefon yolu ile tarafınıza bildirilecektir. Kapora için 1 (bir) iş günü içinde Havale, EFT, Swift ve yine site üzerinden Kredi Kartı ile ödeme yapılabilecektir. Kapora nın teslim alındığında en geç 1 iş günü içerisinde tarafınıza yazılı olarak Daire’nin KİRALAMA ONAY REZERVASYON BELGESİ gönderilecektir.
4) Kiralama içerisinde toplam ücret, alınan kapora ve hangi tarihlerde dairenin adınıza kira edildiği ve yatırmış olduğunuz kaparo nın günü saati bildirilmektedir. Kapora nın yatırılmaması durumunda ASYA RESIDENCE, müşteriye bilgi vermeden ön rezervasyonu iptal etme ve Daireye başka rezervasyon alma hakkını kullanabilecektir.
5) Rezervasyon iptalleri tarafımıza mutlaka öncelik olarak telefon ve daha sonrasında mail olarak bildirilmek zorundadır. Bu bildirimin yapılmasının ardından rezervasyon yapmış olduğunuz tarihler satışa açılır. Sizlerde ödemiş olduğunuz tutar, farklı bir tarihli rezervasyonunuzda kullanabilirsiniz.
6) Rezervasyon tarihine 60 gün ve daha fazla süre kala yapılan iptallerde, yatırılan ön ödemenin toplam tutarının %50’si kesilip misafire kalan kısım iade edilecektir.
7) Rezervasyon tarihine 60-30 gün süre arası yapılan iptallerde, yatırılan ön ödemenin toplam tutarının %70'i kesilip misafire kalan kısım iade edilecektir.
8) Rezervasyon tarihine 30 gün ve daha az kalan süre zarfında yapılan iptallerde, yatırılan ön ödemenin toplam tutarı MİSAFİRE GERİ ÖDENMEYECEKTİR.
9) Rezervasyon tarihinize 30 ile 15 gün arası bir süre kala rezervasyonunuzu iptal ettirmek isterseniz toplam ödenen/ ödenecek rezervasyon tutarının %50 si misafire iade yapılmaz / tahsil edilir.
10) Eğer rezervasyon iptali eve giriş tarihinden 14 gün önce gerçekleşir veya eve giriş yapılmaz ise kalan ödeme tutarının tamamı müşteriden tahsil edilir.
11) Ülkedeki savaşlar, konaklama yapılacak bölgedeki doğal afetler, ülke genelinde salgın hastalıklar mücbir sebep kapsamında değerlendirilecektir.
12) Mücbir sebepler; (Cenaze, Ölüm, Savaş, Seyahat Engelleyici Sağlık Problemi, Salgın hastalıklar) kapsamına giren durumlarda ASYA RESIDENCE ve müşteri hiçbir yasal sorumluluk altına girmeden bu sözleşmeyi karşılıklı olarak fesih edebilir.

Ücretsiz Hizmetler

 • Kablosuz İnternet (Genel Alanlarda)
 • Hamam
 • Sauna
 • Fitness Salonu
 • Açık Havuz
 • Kapalı Havuz

Ücretli Hizmetler

 • Market
 • Spa Özel Hizmetler Bölümü
 • Masaj
08505327700
WhatsApp